Engin Polat’la El Sıkıştıktan Sonra Paris’e Kaçan Sisi, O Masada Neler Konuşulduğunu Açık Açık Anlattı

Günlerdir kara para akladığını ve vergi kaçırdığını iddia ettiği Dilan Polat’ın eşi Engin Polat ile bir araya geldikten bir gün sonra Paris’e kaçan ve Paris’e indikten sonra ‘Yurdum insanı, benim tarafımdan kandırıldınız’ açıklaması yapan Seyhan Soylu; şimdi de o gece Fevzi Siverek’in de olduğu masada ne konuşulduğunu anlattı!

Sisi lakaplı Seyhan Soylu, Dilan ve Engin Polat’a yönelik çok ciddi ithamlarda bulundu geçtiğimiz günlerde.

Sisi, Polat ailesinin kara para akladığını, vergi kaçırdığını ve hatta tetikçi tuttuklarını öne sürdü! Gelgelelim birkaç gün önce Engin Polat’la bir araya gelip aynı masaya oturdu.

Sisi, Fevzi Siverek’in de olduğu o masadan kalktıktan sonra Paris’e kaçtı ve bunu çektiği videolarla duyurdu.

Paris’e indikten sonra söz konusu bu videoları yayınlayan Sisi, “Engin Polat, Cem Uzan’ın semtinde bana ev ve Bentley araba aldı. 10 milyon euro da nakit aldım” sözleriyle şok etkisi yarattı.

Paris’ten paylaşımlar yapan Seyhan Soylu, bomba etkili açıklamalarına devam etti. Özellikle de Fevzi Siverek’in evinde gerçekleştiğini söylediği o konuşmanın detaylarını anlattı.

“Dün gece kararımı vermem gereken bir masaya Sayın Fevzi SİVEREK tarafından davet edildim.” diyen Sisi, Engin Polat’la el sıkışmadan önce neler konuştuklarını da açık açık anlattı.

“Fevzi Bey’in malikanesinin bahçesindeki özel bölüme geçerken, siyah giyimli onlarca adamın içinden geçerek yemek masasına oturdum.” diyen Soylu, “Engin Polat’ın orada olduğunu bilmediğini, dostu Fevzi Siverek için oraya gittiğini” iddia etti.

İşte Sisi’nin o gece masada konuşulanlara dair anlattıkları…

‘Olayları konuştuk. Engin POLAT, ‘ne istiyorsun abla bizden?’ deyince ben de kendisine ‘10.000.000 EURO + 11. Paris’ten, yani Türk halkını yıllarca kandıran, sahip olduğu medya kuruluşlarından ülkenin kaderini belirlemek isteyen, seçimlerde Sayın ERDOĞAN’a onlarca hakaret eden Cem UZAN’ın komşusu olmak istiyorum, oradan bir ev’ dedim. 4.000.000 milyon EURO civarı bugün eve bakıyorum. Bir de BENTLEY spor araba, toplam 15.000.000.000 euro’luk bir servet istedim.’

“Lafımı bile ikiletmedi, kabul etti. Transfer resmi bankadan oldu. Ben kara para sevmem. Fransa’da yeni hayatımda tertemiz bir sayfaya merhaba demek istedim. Yarın Paris’teki yuvam için devir işlemleri yapacağım.”

“Sevgilisinin de kendi için Paris’e geldiğini” söyleyen Sisi, “Şimdiden sıla hasreti başladı, kaderden kaçılmaz. Bir de Engin’in Dilan’ına satın almak için ödediği bedellerden. Satıldık ama en azından pahalıya sattık kalemimizi.”

‘Engin Polat eniştem ve diğer kapitalist düzenin patronlarının suçu, bir de biraz da galiba devletin suçu dersem ayıp olur mu? ALLAH tuttuğunu ‘altın etsin’ Engin enişte, etsin ki, tuttuklarından bir kısmını evde bırak ki Dilan ablama kahvesini için lazım.’

Sisi’nin açıklamaları, daha doğrusu iddiaları bu şekildeydi. Yaşananları büyük bir şaşkınlık içerisinde izliyoruz…

En iyisi sözü size bırakalım! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x