Ruslar Türkiye’nin hiç hesapta olmayan o iline kafayı taktı! Ne Antalya, ne Bodrum ne de Marmaris

Ruslar Antalya’yı unutup Samsun’a akın etti!

Geminin 442 mürettebat ve bin 36 Rus turisti taşıdığı öğrenildi. Samsun Limanı’na demir atan gemideki turistler, gün boyunca şehri gezerek alışveriş yaptılar.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Rus turistlerin Samsun’a olan ilgisinin kendilerini memnun ettiğini belirterek, “Samsun, tarihi ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri ve sunduğu hizmet kalitesiyle her geçen gün daha fazla turistin ilgisini çekiyor. Bu ilginin devam etmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Samsun’un Karadeniz Bölgesi’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu belirten Murzioğlu, “Samsun’a gelen Rus turistler, şehrin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetme fırsatı buluyor. Ayrıca, şehrin doğal güzellikleri ve sunduğu hizmet kalitesinden de memnun kalıyor” diye konuştu.

Murzioğlu, Samsun’un turizm potansiyelini daha da artırmak için gerekli çalışmaların yapıldığını belirterek, “Samsun, sahip olduğu doğal güzellikler, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile her türlü turizm potansiyeline sahip bir şehir. Bu potansiyeli daha da artırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x