Samsung, fotoğraf çerçevesinden müzik dinlemenizi sağlayacak

CES 2024, teknoloji dünyasının en heyecan verici gelişmelerine sahne oluyor ve Samsung, Music Frame adını verdiği yeni bir ürünle bu heyecana ortak oluyor. Music Frame, bir resim çerçevesinin zarafetini bir hoparlörle birleştiren yenilikçi bir cihaz. Samsung’un popüler The Frame TV’sinin izinden giden bu ürün, minimalist ve şık tasarımı ile her yaşam alanına kolayca uyum sağlayacak bir yapıya sahip.

Music Frame’in ön paneli, bir dijital tuval işlevi görerek kullanıcıların fotoğraflar, sanat eserleri ya da kişisel dijital tasarımlarını sergilemelerine olanak tanıyor. Ancak bu ürünün asıl gücü, estetik görünümün altında yatıyor. Her bir Music Frame, odanın akustiğine otomatik olarak uyum sağlayabilen iki tane tweeter, bir dizi orta menzilli sürücü ve iki subwoofer içeriyor. Ayrıca, Dolby Atmos desteği sayesinde müzik ve filmlerinizden sürükleyici bir ses deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Samsung, fotoğraf çerçevesinden müzik dinlemenizi sağlayacak

Günümüzün akıllı hoparlörlerinden beklenen Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı seçeneklerini de sunan Music Frame, akıllı telefonlar, tabletler veya bilgisayarlarınızdan müzik akışı yapmanızı kolaylaştırıyor. Eğer Samsung ekosistemine zaten dahilseniz, Music Frame’i mevcut sisteminize sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. Samsung TV veya soundbar ile eşleştirerek TV hoparlörü, arka hoparlör veya subwoofer olarak kullanabilirsiniz.

İkinci bir Music Frame satın alırsanız, onları stereo çift olarak eşleştirebilir ya da sol/sağ kablosuz çevre hoparlörleri olarak kullanabilirsiniz. Hatta beş tanesini senkronize bir şekilde çalmak için bağlayabilirsiniz.

Hoparlör olarak kullanımının ötesinde, Music Frame aynı zamanda bir IoT merkezi olarak da işlev görüyor. Bu da demek oluyor ki, akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmek için de kullanabilirsiniz. Ne yazık ki, Samsung henüz Music Frame’in çıkış tarihi veya fiyatı hakkında bir açıklama yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x